“Největší talent, který se v Evropě objevil za velmi dlouhou dobu...” – Per Mathisen, basista (NO)

“…vychádzajúca hviezda a obrovský talent z českej jazzovej scény…” – Patrick Španko, skjazz.sk (SK)

“Daniel jistě zanechá velkou stopu na českém jazzu...” – Brian Charette, varhaník (USA)

"Naděje českého jazzu..." – Česká televize

HUDBATineke Postma, Tomáš Baroš & Justin Faulkner @ Divadlo Aréna, Bratislava (prosinec 2019)


Per "Bass Viking" Mathisen, Ulf Wakenius & Gary Husband @ Jazz Dock, Praha (únor 2019)


B/Y Organism – Live @ Mladí ladí jazz (květen 2020)


Allison Wheeler – Recorded @ Studio HAMU (únor 2019)


Tineke Postma, Tomáš Baroš & Justin Faulkner @ Divadlo Aréna, Bratislava (prosinec 2019)
Další

O MNĚ

Daniel Bulatkin je nejmladším profesionálem na české jazzové scéně. Narodil se roku 1999 v Praze. Už ve svých 15-ti letech získal třetí místo v prestižní soutěži Pianista roku pořádané firmou PETROF. Účastnil se jako nejmladší soutěžící v historii. Třetí místo obhájil i roku 2016 v Rudolfinu, kdy se vítězem stal jeho pozdější učitel Vít Křišťan. Roku 2018 dostal individuální cenu za talent v soutěži Central European Jazz Competition v Brně. Daniel momentálně studuje bakalářský program na jazzové katedře pražské HAMU. V rámci studia měl možnost spolupracovat i se světoznámým saxofonistou Zhenyou Strigalevem (RU). 

Spolupráce: Russ Spiegel (USA), Ben Tiberio (USA), Allison Wheeler (USA), Aviv Cohen (IL), Elon Turgeman (IL), Ruggero Robin (IT), Mike Gotthard (HU), Kornel Mogyoro (HU), Martin Valihora (SK), Robert Balzar, Yvonne Sanchez, Martina Bárta, Miriam Bayle, Luboš Soukup… 

Za nejplodnější však považuje spolupráci s norským basistou Perem “Bass Viking” Mathisenem – spolu s ním začíná pravidelně koncertovat po Evropě s jazz&fusion megahvězdami jako např.: Ulf Wakenius (SWE; Oscar Peterson Quartet, Ray Brown trio), Gary Husband (UK; John McLaughlin, Allan Holdsworth); Gergo Borlai (HU; Steve Vai, Al DiMeola). 
V prosinci měl premiéru Danielův nejnovější projekt, kde se jako sólisté představila světoznámá saxofonistka a dvojnásobná držitelka Grammy Tineke Postma (NL; Herbie Hancock, Wayne Shorter, Dianne Reeves…) a jeden z největších současných bubenických talentů Justin Faulkner (USA; Branford Marsalis, Kurt Rosenwinkel)… 

Daniel v současnosti koncertuje s velmi kladně hodnoceným debutovým albem "The New Beginning" projektu B/Y Organism (ve spolupráci s ethno-fusion kytaristou Kirillem Yakovlevem), které představuje Daniela zejména jako hráče na Hammond B3. Zároveň připravuje k vydání dvě další CD. První z nich je produktem turné s britským virtuozem na altsaxofon mladé generace Tomem Smithem, druhé je projekt s nadanou americkou zpěvačkou Allison Wheeler. Danielova kompozice Lady of the Lake, zaranžovaná pro big band Andym Schofieldem, je nyní součástí repertoáru prestižní Jazz Dock Orchestra. V letech 2018-20 vyučoval na Mezinárodní konzervatoři v Praze.

Další

GALERIE

EPK

'The New Beginning'
Nové CD!


BANDCAMP:


DANIEL BULATKIN – organ, piano & synths
KIRILL YAKOVLEV – kytara, balalajka & duduk
UTSI ZIMRING & PETR NOHAVICA – bicí & perkuse

Organism usiluje o vytvoření nezapomenutelných hudebních textur a silných rytmů za použitím klavíru i varhan; kytary, duduku i balalajky; bicích, perkusí i elektroniky. Inspirováni world music, americanou, ambientem a bluesovou a jazzovou tradicí, Organism představuje novou syntézu žánrů a zvuků ve formátu varhanního tria. Jejich debutové album “The New Beginning” vyšlo v červenci 2020 pod hlavičkou prestižního rakouského vydavatelství Alessa Records a představuje 11 autorských skladeb obou protagonistů.

"... živé podání jejich hudby je opravdovým zážitkem..."
– 100%, jazzport.cz
"Skladby sú melodické a hravé – album je nákazlivý."
– 5*, skjazz.sk

Další

TOUR

NABÍZÍME

1) Profesionální hudební doprovod na Vaši akci na míru:
- přizpůsobení repertoáru Vaším požadavkům (jazz, swing, soul, pop, funk, latinskoamerické tance, tango, blues atd.)
- sestava na přání (od intimního sólového klavíru, přes komorní duo/trio/kvartet až po větší sestavu s bubeníkem na velké akce)
- nabízíme rovněž pravidelnou hudební produkci pro hotely a restaurace
- spolupráce se špičkovými českými i zahraničními sólisty (Yvonne Sanchez, Martina Bárta, Erika Fečová, Miriam Bayle, Allison Wheeler a další...)
- možnost zajištění DJ produkce v případě afterparty
- cena dohodou

2) Zážitkové hudební workshopy v rámci teambuildingu apod.:
- spolupráce se špičkovými hudebními pedagogy specializujícími se na tento typ akcí (např. Miloš Dvořáček, Miriam Bayle, Cyrille Oswald a další...)
- zajištění vypůjčení hudebních nástrojů
- přátelská atmosféra
- možnost organizace i pro větší skupiny (až 50 lidí)
- cena dohodou
- vedení akce možné ve více jazycích (např. čeština, angličtina, francouzština, ruština, španělština a další...)

REFERENCE: ČESKÁ CESTA, ŽIVÝ JUKEBOX, KENNING PRODUCTIONS   

Další

KONTAKT