"Daniel je určitě jedním z mých nejlepších žáků. Jeho vyváženost, profesionalita a houževnatost mi připomíná sama sebe, když jsem byl mladým jazzovým hudebníkem. Proměnil se během dvou let ze začátečníka ve velmi žádaného pianistu na pražské jazzové scéně. Daniel jistě zanechá velkou stopu na českém jazzu." - Brian Charette, varhaník (NYC)

HUDBA
Další

O MNĚ

Daniel Bulatkin je nová tvář na české jazzové scéně. Narodil se roku 1999 v Praze. Už ve svých 15-ti letech získal třetí místo v prestižní soutěži Pianista roku 2015 pořádané firmou Petrof. Účastnil se jako nejmladší soutěžící v historii. Třetí místo obhájil i roku 2016 v Rudolfinu, kdy se vítězem stal Vít Křišťan.

Soukromě studoval u uznávaných tuzemských i zahraničních pianistů (Omer Klein, Brian Charette, Vojtěch Eckert, Jiří Levíček a dalších) a vzdělával se i pomocí četných jazzových workshopů (např. u bebopové legendy George Cablese). Za svou krátkou kariéru spolupracoval mimo jiné s Olegem Kireyevem (RU), Utsim Zimringem (IZR), Perem Mathisenem (NOR), Davidem Buchbinderem (CAN), Ilay Bal (TUR), Rodrigem Parejem (ESP), Rene Trossmanem (USA), Miriam Bayle (SK), Milo Suchomel (SK), Jiřím Válkem (CZ) a mnoha dalšími. Za svého působení měl možnost vystoupit mimo jiné na festivalech Prague Proms, Bohemia Jazz Fest nebo Rock for People.

V současnosti vede skupinu Daniel Bulatkin Q, ve které působí mimo jiné holandský saxofonista Cyrille Oswald. Přestože se tato skupina zaměřuje převážně na interpretaci málo známých skladeb z období post-bopu, poprvé se zde Daniel projevuje i jako skladatel. Jeho kompozice Lady of the Lake, zaranžovaná pro big band Andym Schofieldem, je nyní součástí repertoáru prestižní Jazz Dock Orchestra. Také se v současnosti zabývá hrou na Hammondovy varhany.

Další

GALERIE

EPK

DANIEL BULATKIN Q
Nová jazzová skupina pod vedením mladého kapelníka Daniela Bulatkina vznikla v srpnu 2016 na studiovém sessionu v sestavě s americkými hudebníky Neilem Wetzelem (alto sax) a Garym Rissmillerem (bicí). Původním záměrem bylo hrát vlastní úpravy málo známých skladeb hráčů post-bopové éry (např. Bill Evans, Tom Harrell, Herbie Hancock), ale v současnosti se skupina stále více zaměřuje na vlastní tvorbu všech členů. Tato skupina se chystá k natáčení debutového alba. Na koncertech hraje buď v úzké čtyřčlenné nebo plné pětičlenné sestavě.

DANIEL BULATKIN – piano & fender rhodes
JOSEF FEČO – kontrabas
MAREK URBÁNEK – bicí nástroje
CYRILLE OSWALD (NL) – tenor & soprano sax
and/or MIROSLAV HLOUCAL – trumpeta & křídlovka
special guest:  ANDY SCHOFIELD (UK) – alto sax

ROZHOVORY:
EPOCHTIMES.CZ
FRONTMAN ŠMÍRUJE U DANIELA BULATKINA
PROSTŘEDOŠKOLÁKY.CZ
 EPK KE STAŽENÍ
Další

TOUR

NABÍZÍME

1) Profesionální hudební doprovod na Vaši akci na míru:
- přizpůsobení repertoáru Vaším požadavkům (jazz, swing, soul, pop, funk, latinskoamerické tance, tango, blues atd.)
- sestava na přání (od intimního sólového klavíru, přes komorní duo/trio/kvartet až po větší sestavu s bubeníkem na velké akce)
- nabízíme rovněž pravidelnou hudební produkci pro hotely a restaurace
- spolupráce se špičkovými českými i zahraničními sólisty (Martina Bárta, Lee Andrew Davison, Rene Trossman, Alice Bauer, Jonathan Ramirez a další...)
- možnost zajištění DJ produkce v případě afterparty
- cena dohodou

2) Zážitkové hudební workshopy v rámci teambuildingu apod.:
- spolupráce se špičkovými hudebními pedagogy specializujícími se na tento typ akcí (např. Miloš Dvořáček, Miriam Bayle, Cyrille Oswald a další...)
- zajištění vypůjčení hudebních nástrojů
- přátelská atmosféra
- možnost organizace i pro větší skupiny (až 50 lidí)
- cena dohodou
- vedení akce možné ve více jazycích (např. čeština, angličtina, francouzština, ruština, španělština a další...)

REFERENCE: ČESKÁ CESTA, ŽIVÝ JUKEBOX, KENNING PRODUCTIONS   

Další

KONTAKT